Mersin Haberi

Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
BIST 100.396
DOLAR 5,6988
EURO 6,3993
ALTIN 259,97
REKLAM

Bedensel Engelliler Atıcılık Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

662 defa okundu , , , kategorisinde, 26 Eki 2017 - 08:41 tarihinde yayınlandı
Bedensel Engelliler Atıcılık Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
reklam

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan “Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası” sona erdi.
21-24 Ekim 2017 tarihleri arasında Erdemli Atış Poligonu’nda gerçekleştirilen ve Türkiye geneli 17 kulüpten 57 sporcunun mücadele ettiği “Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası” yapılan final atışlarının ardından tamamlandı.
Dört gün süren Şampiyona sonunda dereceye giren sporculara madalya ve kupaları Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Atıcılık Teknik Kurul Başkanı Tolga Oğuz Korkusuz, Spor Şube Müdürü Ali Osman Bebek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adem Kılıç, Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Ahmet Kılınç ve antrenörler tarafından verildi.
Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcular;

0 M HAVALI TABANCA ERKEK
(P1)

1.SAİF WERWER (SAMSUN EKSPRRES ENG. GSK. TÜRKİYE REKORU)
2.KORHAN YAMAÇ (İSTANBUL ATICILIK ve AVCILIK S.K.)
3.MURAT OĞUZ (TSK RHB. MRK. ENG. S.K.)

10 M HAVALI TABANCA BAYAN (P2)

1.AYŞEGÜL PEHLİVANLAR (İSTANBUL ATICILIK ve AVCILIK S.K.)
2.AYSEL ÖZGAN (BBURSA YILDIRIM BLD. JİM. S.K YENİ TÜRKİYE REKORU)
3.MERSİN KOCATÜRK (İZMİR GENÇLİK SPOR MERKEZLERİ GSK DER.)

50 M TÜFEK (R6)

1.SAVAŞ ÜSTÜN (İSTANBUL ATICILIK ve AVCILIK S.K.)
2.HASAN SAYGI (MANİSA MESİR ATICILIK)
3.MUSTAFA TUNCEL (SAMSUN EKSPRRES ENG. GSK.)

10 M HAVALI TÜFEK ERKEK (R1)

1.CELAL KARACA (TSK RHB. MRK. ENG. S.K. TÜRKİYE REKORU)
2.ERGÜN ERBAY (TSK RHB. MRK. ENG. S.K.)
3.MUSTAFA TUNCEL (SAMSUN EKSPRRES ENG. GSK.)

10 M HAVALI TÜFEK ERKEK (R1) TAKIM

1.TSK RHB. MRK. ENG. S.K.
2.SAMSUN EKSPRRES ENG. GSK.
3.DİYARBAKIR BED. ENG. S.K.

10 M HAVALI TÜFEK BAYAN (R2)

1.SUZAN ÇELİK (AKSARAY GSİM KULÜBÜ)
2.PERVİN AYLİ (DİTAY)
3.ÖZLEM KALAY (TSK RHB. MRK. ENG. S.K.)

10 M HAVALI TÜFEK YATARAK KARIŞIK (R3)

1.SAVAŞ ÜSTÜN (İSTANBUL ATICILIK ve AVCILIK S.K.)
2.ERHAN COŞKUNER (AKSARAY GSİM KULÜBÜ)
3.MUSTAFA TUNCEL (SAMSUN EKSPRRES ENG. GSK.)

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz